قدم به قدم در کنار شما هستیم

راهنمای شما خواهیم بود تا کالای ارزشمندتان را ارسال و یا دریافت کنید.

چه خدماتی ارائه می‌دهیم:

ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور، ارائه خدمات و انجام تشریفات گمرکی توسط شرکت، حواله‌جات ارزی، گشایش اعتبار اسنادی، دریافت ارز مبادله‌ها تنها بخشی از خدمات تضمین ترخیص است.

نحوه ثبت سفارش:

ثبت سفارش در واقع یکی از ضروری‌ترین مراحل واردات کالا است. با مراجعه به بخش ثبت سفارش و مطالعه نحوه چگونگی ثبت سفارش، نسبت به تکمیل و ارسال مشخصات کالا اقدام کنید.

معرفی خدمات شرکت

بازرگانی تضمین ترخیص

تیم بازرگانی تضمین ترخیص شرکتی با شماره پروانه ۳۲۹۸۲  است که از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در گمرکات اجرایی آغاز و در سال ۱۳۸۵ تأسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت بازرگانی با بهره‌گیری از دانش و مهارت متخصصینی حرفه‌ای و با تجربه در زمینه ترخیص کالا، واردات و صادرات، تا به امروز موفق شده خدمات بازرگانی خود را به بیش ازصدها شرکت تجاری و تجار بازار  قدرتمند ارائه دهد.

شرکت بازرگانی تضمین ترخیص همواره در تلاش است با جذب نیروهای مجرب و تحصیلکرده که در این حرفه کارآمد هستند، بهترین خدمات که مطابق با نیازی مشتری را ارائه دهد. این شرکت با چندین سال سابقه درخشان، از جمله معتبرترین و قابل اعتمادترین شرکت‌های تجاری در زمینه ترخیص کالا است.

از آنجایی که ترخیص و واردات کالا موضوعی بسیار مهم و در عین حال پیچیده در امر تجارت بوده و با توجه به تغییرات پیوسته و مکرر بخشنامه‌ای و مقررات دست و پاگیر، تحریم‌ها و تغییرات اقتصادی، تجار و بازرگانان ممکن است با مشکلات عدیده‌ای مواجه شوند که به آسانی و بدون دانش کافی، قابل رفع نیستند؛ بنابراین کمک گرفتن از یک ترخیص‌کار حرفه‌ای که مهارت و دانش لازم در زمینه ترخیص کالا از گمرک را دارد، بهترین و تنها را حل است.

" ترخیص‌کار حرفه‌ای گمرک که بتواند به صلاحیت واردکنندگان و بر طبق اصول و مقررات گمرکی و قوانین واردات و صادرات، اقدام به ترخیص و واردات کالا نماید، علاوه بر سودآوری بیشتر برای شرکت به لحاظ موقعیت اقتصادی نیز برای کشور بسیار مفید خواهد بود. "

خدمات شرکت بازرگانی تضمین ترخیص با تأکید بر اهمیت تأیید صحت و دقت سوابق و مستندات در واردات و صادرات. با توجه به ابلاغیه وزیر صمت (صنعت، معدن و تجارت) اقدامات و فعالیتهای خودش را در زمینه واردات و ترخیص کالا از گمرک و مشاوره بازرگانی بر اساس چهار مورد و اصل زیر انجام می‌دهد: محاسبه و پرداخت هزینه‌های وارداتی توسط واردکننده با استفاده از موجودی حساب ارزی او است. در واقع واردکننده می‌تواند برای پرداخت هزینه‌های وارداتی خود از دو روش استفاده نماید: روش نخست این که می‌تواند هزینه‌های وارداتی خود را از طریق یک بانک محلی به حساب بانکی صادرکننده در خارج از کشور پرداخت کند یا با روش دوم میتواند از موجودی حساب ارزی استفاده نماید.

بدون انتقال ارز: ماده ۳۸ مقررات صادرات و واردات درباره نوع و گونه مدارک و مستندات صادرات و واردات است. بر اساس این ماده، واردکننده یا صادرکننده باید مستندات و مدارک مورد نیاز مربوط به صادرات و واردات را حداکثر تا دو ماه پس از برگزاری معامله به مقصد معامله ارائه کند.
منظور از “بدون انتقال ارز” در ماده 38 مقررات صادرات و واردات، تعهدات واردکننده یا صادرکننده به پرداخت هزینه‌های بازرگانی مربوط به صادرات یا واردات به شکل مؤثر به بدون انتقال پول به خارج از کشور است. به عبارتی در این روش پرداخت، مبلغ معینی برای صادرات یا واردات تعیین می‌شود؛ اما هیچگونه تراکنش ارزی و انتقال وجهی به خارج از کشور صورت نمی‌گیرد. در این روش پرداخت، پرداخت هزینه‌های بازرگانی از طریق تبادل مستقیم کالا یا خدمات وارد شده با کالا یا خدمات صادر شده و تعهد نحوه پرداخت آن توسط واردکننده یا صادرکننده از طریق دیگر فرایندهای انجام می‌گیرد و بدون نیاز به انتقال وجه، منابع مالی لازم جهت پرداخت مستقیم به صادر کننده یا وارد کننده، فراهم خواهد شد. با بهره‌گیری از روش بدون انتقال ارز، میتوان هزینه‌های بازرگانی خود را به صورت مستقیم و کارآمد پرداخت کرده و به این طریق از مشکلات و محدودیت‌های مربوط به پرداخت‌های ارزی مستقل رها شد و به شکل مستقیم با صادرکنندگان داخلی و خارجی، کار کرد.

واردات از سیستم بانکی و اخذ ارز نیمایی: با استفاده از روش واردات از سیستم بانکی و اخذ ارز نیمایی، مالک و صاحب کالا می‌تواند قبل از واردات کالا به کشور، از طریق سیستم بانکی موجودی حساب خود در بانک خارجی را به ریال تبدیل کرده و آن را به صورت اعتباری و به صورت نیمایی به حساب خود در بیرون از کشور واریز کند. به این ترتیب، مالک و صاحب کالا برای ورود کالا به کشور، ابتدا باید از طریق سیستم بانکی نوع و میزان کالای خود را تأیید کند و برای پرداخت هزینه‌های وارداتی، از موجودی حساب خود در بانک خارجی استفاده کند. این روش کمک می‌کند تا واردکننده موجودی حساب خود را در بانک خارجی به ریال تبدیل کرده و بدون نیاز به انجام تراکنش ارزی از اعتبار خود در آن کشور استفاده نماید. به عبارت دیگر، برای واردات کالا به کشور، واردکننده تنها باید در سیستم بانکی به صورت آنلاین نوع و میزان کالای خود را تأیید کرده و هزینه‌های وارداتی خود را به صورت غیر نقدی پرداخت نماید.
در نهایت با این روش واردکننده از مشکلات و محدودیت‌های مربوط به پرداخت‌های ارزی مستقل و همچنین از تغییرات نوسانات نرخ ارز و افزایش تورم در امان می‌ماند و به این طریق به صورت دقیق و قانونی می‌تواند از مبالغ بانکی خود استفاده کند.

شرکت بازرگانی تضمین ترخیص، واردات را در محیط تجاری بین الملل به شیوه اصولی و کارآمد انجام می‌دهد، از آنجایی که داشتن کارت بازرگانی صرفاً دلیلی بر تأیید سفارش نیست، بنابراین برای این کار نیاز به سابقه واردات همان کالا یا همان تعرفه کالایی است.
لذا شرکت ما با داشتن سابقه درخشان چندین ساله به ثبت سفارش به تجار در واردات هدفمند و ایمن کالا کمک نموده و در کمترین زمان کارهای تجار و شرکت‌ها را جهت ترخیص کالا و واردات با کمترین هزینه تسهیل می‌نماید، به گونه ای که به اندازه مالک و صاحب کالا ذینفع است.
از مهمترین و اصلیترین خدماتی که توسط شرکت بازرگانی تضمین ترخیص در طی سالها خدمت صادقانه و حرفه‌ای خود به مشتریان ارائه می‌دهد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور
 • ارائه خدمات و انجام تشریفات گمرکی توسط شرکت، حواله‌جات ارزی، گشایش اعتبار اسنادی، دریافت ارز مبادل های  و ...
 • اخذ مجوزها و مدارک مربوط به واردات و صادرات کالا مانند پروانه کسب و فعالیت، گواهی و تأییدیه‌های مربوط به الحاقیه‌ ترابری و صنعتی همچون مجوز الحاق کانتینر به پالت، مدارک حمل و نقل کالا مانند بیمه نامه حمل بار و بارنامه
 • حمل و نقل از سرتاسر دنیا
 • ثبت سفارش و ترخیص تخصصی کالا
 • پیگیری اسناد گمرکی در گمرکات کشور
 • اخذ گواهی استاندارد و بازرسی کالاها
 • جستجو و منبع‌یابی
 • اخذ مجوز و معافیت‌ها
 • مشاوره گمرکی در زمینه حل اختلاف میان گمرک و صاحبان کالا

منشور اخلاقی شرکت بازرگانی تضمین ترخیص، حفظ اطلاعات مشتری و محرمانه بودن امور تجاری آن یکی از مهمترین مواردی است که این شرکت نسبت به آن متعهد و امانتدار بوده و حفظ آن را قبل از ارائه هر نوع خدماتی در رأس فعالیت‌های خود قرار می‌دهد. همچنین شرکت تضمین ترخیص باحفظ امنیت مالی و اقتصادی، این اطمینان را به مشتری را می‌دهد تا در فضایی ایمن به تجارت بپردازد.
این شرکت همچنین وظیفه خود می داند تا نسبت به اطلاعات مالک محموله کالا خود را به روز نگه داشته و خود را نسبت به پیشرفت فرایند ترخیص متعهد می‌داند. در رأس منشور اخلاقی شرکت تضمین ترخیص، سرعت، دقت، صداقت و عملکرد حرفه‌ای قرار گرفته که در رسیدن به اهداف اصلی خود در یک فعالیت و رقابت تجاری از آن‌ها پیروی می‌کند و به این طریق علاوه بر این که موفق به اعتمادسازی قدرتمند شده، توانسته همواره فرایندهای اجرایی ترخیص کالا را با موفقیت و بیشترین بهره‌وری اقتصادی به پایان برساند.

" منشور اخلاقی شرکت بازرگانی تضمین ترخیص، حفظ اطلاعات مشتری و محرمانه بودن امور تجاری آن یکی از مهمترین مواردی است که این شرکت نسبت به آن متعهد و امانتدار بوده و حفظ آن را قبل از ارائه هر نوع خدماتی در رأس فعالیت‌های خود قرار می‌دهد. "

شرکت تضمین ترخیص با حفظ امنیت مالی و اقتصادی، این اطمینان را به مشتری را می‌دهد تا در فضایی ایمن به تجارت بپردازد.
این شرکت همچنین وظیفه خود می داند تا نسبت به اطلاعات مالک محموله کالا خود را به روز نگه داشته و خود را نسبت به پیشرفت فرایند ترخیص متعهد می‌داند. در رأس منشور اخلاقی شرکت تضمین ترخیص، سرعت، دقت، صداقت و عملکرد حرفه‌ای قرار گرفته که در رسیدن به اهداف اصلی خود در یک فعالیت و رقابت تجاری از آن‌ها پیروی می‌کند و به این طریق علاوه بر این که موفق به اعتمادسازی قدرتمند شده، توانسته همواره فرایندهای اجرایی ترخیص کالا را با موفقیت و بیشترین بهره‌وری اقتصادی به پایان برساند.

شرکت بازرگانی تضمین ترخیص، کالاها را به موقع و صحیح و سالم در هنگام ترخیص کالا از گمرک تحویل مشتری می‌دهد، تعیین ارزش و قیمت‌گذاری ترخیص کالا طبق جداول تعرفه‌های گمرکی از دیگر تعهدات اخلاقی این شرکت خوش‌آوازه است.

یکی دیگر از بهترین مشخصه‌های اخلاقی شرکت بازرگانی تضمین ترخیص، احترام گذاشتن و اهمیت دادن به وقت و زمان مشتریان است. همچنین این شرکت به منظور اشتراک‌گذاری اطلاعات از جدیدترین شیو ه‌های ارتباطی ایمن و سریع که برگرفته از مدرن‌ترین متدهای جهان هستند، بهره می‌برد.

مراحل واردات کالا در شرکت بازرگانی تضمین ترخیص:

منبع‌یابی و شناسایی فروشندگان و تولیدکنندگان خارجی دارای شرایط مناسب از لحاظ قیمت،‌ کیفیت، زمان تحویل، پذیرش شرایط و مقررات بانکی و نحوه پرداخت اخذ قیمت و بررسی دیتاشیت کالا:

در این مرحله بعد از مذاکره مقدماتی بین خریدار و فروشنده توافق برای زمان حمل و مقصد انجام می‌گیرد. بر اساس پیش فاکتور یا همان پروفرما صادر شده از طرف فروشنده، توافقات در سندی مکتوب شده و قراردادی میان خریدار و فروشنده منعقد می‌گردد.

برآورد و محاسبه قیمت تمام شده کالا در انبار مقصد، محاسبات گمرکی و پیش‌بینی قیمت تمام شده خریدار کالا برای وارد کننده به لحاظ ذیل دارای اهمیت زیادی است:

 • پیش‌بینی نوع ارز با گروه کالاها 
 • رقابت نرخ کالاهای خارجی با مشابه آنها در تولیدات داخلی
 • رقابت بهای خریداری شده با سایر منابع مشابه خارجی
 • پیش‌بینی هزینه‌هایی چون بیمه باربری، هزینه‌های گمرکی و حمل و نقل که در هنگام عقد قرارداد همه هزینه‌ها به صاحب کالا داده میشود.
 • حواله پولی از طریق بانک یا از محل صادرات
 • توافق برای بازرسی کالاهای استاندارد اجباری
 • ثبت سفارش و انجام تشریفات گمرکی

" شرکت بازرگانی تضمین ترخیص به همه مراحل کاری ترخیص کالا از گمرک به طور کامل مسلط است و کلیه مراحل ترخیص را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، مقررات گمرکات، پرداخت عوارض و تعرفه‌های گمرکی پیش می‌برد و همچنین در حوزه‌های وارداتی سخت و پیچیده‌ی مواد شیمیایی، دستگاه‌ها و ماشین‌آلات، لوازم یدکی و کالاهای فلزی فعالیت مستمر و دائم داشته و سوابق موفق متعددی دارا می‌باشد. "

صادرات زعفران
 • مراحل ترخیص کالا از گمرک توسط تیم تضمین ترخیص  
 • اخذ پروفرما یا پیش فاکتور
 • اخذ مجوز ورود از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • اخذ ثبت سفار ش
 • حواله
 • انجام امور بانکی
 • حرکت و حمل بار 
 • دریافت قبض انبار و ترخیص
 • بازرسی
 • اظهار کالا 
 • ارزیابی، تعیین مسیر و آزمایشگاه
 • دریافت تایید اداره استاندارد در صورت نیاز
 • اجازه بارگیری و اخذ کد ساتا
 • اعلان بار و اخذ کد انبارداری و صدور بیجک
 • خروج و ترخیص کالا از گمرک 
 • اعلام شماره راننده حمل بار به مشتری
 • ارسال صورت حساب

سرویس مشاوره حرفه ای در امور بازرگانی و ترخیص کالا، با اخلاقی حرفه‌ای شما را در همه مراحل یاری و کمک خواهند نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

انجام تشریفات گمرکی، تعیین ردیف کالا و پیگیری وضعیت محموله برای رسیدن به دست مشتری از دیگر خدماتی هستند که به عنوان بخشی از فرایند اجرایی ترخیص کار در این بازرگانی انجام می‌گیرند.

اگر به عنوان تجربه اول در زمینه تجارت قصد واردات کالا به کشور را دارید یا بارها این پروسه را طی کرده و در برخی مراحل با مشکل رو به رو شده و بعضاً مجبور به متحمل شدن پرداخت هزینه‌های زیاد شده‌اید، کارشناسان مجرب و حرفه‌ای ما در شرکت بازرگانی تضمین ترخیص در همه مراحل تا رسیدن به هدف که همان ترخیص سریع کالا در کمترین زمان و با هزینه کم و بی‌دردسر محموله گمرکی است، شما را همراهی خواهند کرد.

شرکت تضمین ترخیص با حفظ امنیت مالی و اقتصادی، این اطمینان را به مشتری را می‌دهد تا در فضایی ایمن به تجارت بپردازد.
این شرکت همچنین وظیفه خود می داند تا نسبت به اطلاعات مالک محموله کالا خود را به روز نگه داشته و خود را نسبت به پیشرفت فرایند ترخیص متعهد می‌داند. در رأس منشور اخلاقی شرکت تضمین ترخیص، سرعت، دقت، صداقت و عملکرد حرفه‌ای قرار گرفته که در رسیدن به اهداف اصلی خود در یک فعالیت و رقابت تجاری از آن‌ها پیروی می‌کند و به این طریق علاوه بر این که موفق به اعتمادسازی قدرتمند شده، توانسته همواره فرایندهای اجرایی ترخیص کالا را با موفقیت و بیشترین بهره‌وری اقتصادی به پایان برساند.